Tirsdag – Lørdag: 10.00 – 03.00  |  Søndag: 16.00 – 01.00  |  Mandag: 10.00 – 01.00  |  Aldersgrense: 24 år

Lørdag 14. februar

Artist thumbnail
2. etgkl 22.00

Klubb Roligdans

Attention all lovers!
Oslos mest langsomme og kleine klubbkonsept er tilbake på selve sviska av alle dager: Valentines Day!
Ikke kjent med konseptet? Roligdansklubben er et klubbkonsept som fokuserer på musikken som passer best til å svinge seg langsomt i valsen. Tenk ungdomsklubb, tenk 2 become 1, tenk at det kan være så himla gøy med en hel kveld med musikk som går så himla langsomt! Ta med din utvalgte på Internasjonalen førstkommende lørdag 14. februar.. eller kom alene og finn din roligdansparter på gulvet:)

Kveldens DJs er Simone de Beauv’amour og Slow Blade. Aftenen varer fra kl 22 til 03 og det er gratis inngang!

Selvtillit:

Drink

Agurk Gin & Tonic

Kjempefrisk kombinasjon. Det er overraskende hvor mye det egentlig smaker av agurk. Lages med Hendricks gin.

Drink

Manhattan

En drink man ikke selger altfor ofte, men som alikevel hører hjemme på ethvert barkart. Barer som ikke lager Manhattan har vi ikke respekt for.

Drink

Pjolter

En av få norske drinker. Dette er drinken bestefar drakk. Skal lages med Eau Du Vie eller Brandy Spesial.

Drink

Carriacou Rum Punch

Drink fra Karibia, nærmere bestemt Carriacou. Lages med vår egen hjemmelagde muskattsirup.

Drink

White Russian

Mange har et forhold til denne gjengen gjennom filmen “The Big Lebowski”, men i filmen drikker de Caucasian. En ekte White Russian skal lages med fløte.